M6-125-1-342-BK
Brady CanadaPermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.125 in Dia Black 1 in RL/100
RoHS Compliant
Roll Packaging
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.125" Dia x 1", Black