M6-125-175-342-YL
Brady CanadaPermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.125 in Dia Yellow 1.75 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.125" Dia x 1.75", Yellow