M6-125-2-342-BK-R by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-125-2-342-BK-R
Brady Canada
PermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.125 in Dia Black 2 in RL/70
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels, Rotated on Liner, for M6 M7 Printers - 0.125" Dia x 2", Black