M6-187-1-342-VT
Brady CanadaPermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.187 in Dia Violet 1 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.187" Dia x 1", Violet