M6-187-175-342-RD by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-187-175-342-RD
Brady Canada
PermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.187 in Dia Red 1.75 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.187" Dia x 1.75", Red