M6-187-175-344-WT
Brady CanadaPermaSleeve® Fluid Resistant Heat-Shrink Labels 0.187 in Dia WT 1.75 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve Fluid Resistant Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.187" Dia x 1.75", White