M6-187-2-342-BK-R
Brady CanadaPermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.187 in Dia Black 2 in RL/70
RoHS Compliant
Roll Packaging
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels, Rotated on Liner, for M6 M7 Printers - 0.187" Dia x 2", Black