AA2-B0-22-630-2B1-C
Carling TechnologiesMagnetic Hydraulic Circuit Breaker 2Pole 30A 277VAC/80VDC Panel Mount
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Magnetic Hydraulic Circuit Breaker 2Pole 30A 277VAC/80VDC Panel Mount
Search Keywords: AA2B0226302B1C
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Carling Technologies
Part No:
AA2-B0-22-630-2B1-C
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
10
IN STOCK: 0
Factory Lead-Time 6 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
LEV200A5NAF
Electromechanical Relay 24VDC 500A SPST-NO Side Mount Contactor Relay
EHRJ45D6SBM3
RJ45 Universal Mount Connector - CAT6 Shielded - Diecast Housing - M3 Tapped - Black
PCB connector - nominal current: 20 A - rated voltage (III/2): 630 V - nominal cross secti...
IDC Box Header - Pitch 0.100" (2.54mm) - 26Pos Low Profile - Straight - Nylon 9T - Flash G...
Feed-through connector - nominal current: 20 A - rated voltage (III/2): 630 V - nominal cr...