EKWA451ELL470MJ45S by chemi-con
Image is representational - see mfr. specs
EKWA451ELL470MJ45S
Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Through Hole - 47uF (+/-) 20% - 450VDC - 10mm Dia x 45mm
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION