EMZA500ARA330MF80G by chemi-con
EMZA500ARA330MF80G
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 195mA 2000h 105C T/R Automotive AEC-Q200
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION