CHB200W12-72S12
Cincon ElectronicsIsolated DC/DC Converter - 200W - 14-160 VDC Input - 12 VDC Output - 16.7A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Isolated DC/DC Converter - 200W - 14-160 VDC Input - 12 VDC Output - 16.7A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic