CHB200W12-72S24N
Cincon ElectronicsIsolated DC/DC Converter - 200W - 14-160 VDC Input - 24 VDC Output - 8.4A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Isolated DC/DC Converter - 200W - 14-160 VDC Input - 24 VDC Output - 8.4A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic