CQB50W12-72S05 by cincon electronics
Image is representational - see mfr. specs
CQB50W12-72S05
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 30W - 14-160 VDC Input - 5.0 VDC Output - 6A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION