CQB50W12-72S24N by cincon electronics
Image is representational - see mfr. specs
CQB50W12-72S24N
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 24.0 VDC Output - 2.1A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic
DESCRIPTION