CQB75-300S15N-CMFC
Cincon ElectronicsIsolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Neg Logic
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Neg Logic