QZ-1-13-D-2-5 by circuit breaker industries
Image is representational - see mfr. specs
QZ-1-13-D-2-5
Circuit Breaker Industries
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 1 Pole - 5A - 240VAC - Lever Actuator - DIN Rail.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The QZ-1-13-D-2-5 magnetic circuit breaker is just 13 mm wide. Mounting on 35mm DIN rail.
Search Keywords: QZ113D25
Supplier:
Circuit Breaker Industries
Part No:
QZ-1-13-D-2-5
COO:
LS
ECCN:
EAR99
12
IN STOCK: 1
Can Ship immediately
Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 12