3020-10-0300-00-TR by cnc tech
Image is representational - see mfr. specs
3020-10-0300-00-TR
CNC Tech
IDC Box Header - 0.100" (2.54mm) - 10 Positions - Low Profile - SMT - Nylon 9T - Flash Gold - Tape&Reel
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 302010030000TR
Supplier:
CNC Tech
Part No:
3020-10-0300-00-TR
COO:
TW
ECCN:
EAR99
1500
Package Type:
CARTON
  Different packaging options available.  See Alternatives
IN STOCK: 39
Ships today, if you order in
Buy all 39 in-stock or the regular minimum order quantity of 50