944L101K102ABI by cornell dubilier
Image is representational - see mfr. specs
944L101K102ABI
Cornell Dubilier
Low Inductance DC Link Capacitor - 100uF ±10% - 1000 VDC - +85°C - 51mm x 84.5mm Dia - Terminals: M5 Insert
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Accessories
DESCRIPTION