AFK157M35F24B-F by cornell dubilier
Image is representational - see mfr. specs
AFK157M35F24B-F
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD - Low ESR - 150uF ±20% - 35V - 10.2mm x 8mm Dia - RoHS - Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION