MXT104K305E10 by cornell dubilier
Image is representational - see mfr. specs
MXT104K305E10
Cornell Dubilier
EMI/RFI Suppression Capacitor - 0.1uF ±10% - 305V - dv/dt: 400 V/us - -40°C to 110°C - Through Hole - 18x11x5mm
RoHS Compliant
PACK Packaging
Accessories
DESCRIPTION