SP2000-112 by cotek
Image is representational - see mfr. specs
SP2000-112
COTEK
2000W Inverter - Pure Sine Wave - Input 12VDC - Output 120VAC
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION