4300-000LF by cts corporation
Image is representational - see mfr. specs
4300-000LF
CTS Corporation
Feed Through Capacitor - 200 V - 5 A - dB @ 100MHz - 0.156" Dia x 0.110" L (3.96mm x 2.79mm) - Axial Package. ...
RoHS Compliant
BULK Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 4300000LF
Supplier:
CTS Corporation
Part No:
4300-000LF
COO:
MX
ECCN:
EAR99
50
Package Type:
BULK
Dimension:
3.96 x 3.96 x 9.53 mm
Maximum Voltage Rating:
300 VDC
Maximum Current Rating:
5 A