445A32J13M00000
CTS CorporationSMD Crystal - 13MHz ±30ppm - Temp Stability: ±20ppm/°C -10°C to +60°C - 9pF - 50 ohms - Tape&Reel
DESCRIPTION
SMD Crystal - 13MHz ±30ppm - Temp Stability: ±20ppm/°C -10°C to +60°C - 9pF - 50 ohms - Tape&Reel