445C22J24M57600 by cts corporation
Image is representational - see mfr. specs
445C22J24M57600
CTS Corporation
SMD Crystal - 24.576MHz ±20ppm - Temp Stability: ±20ppm/°C -20°C to +70°C - 9pF - 40 ohms - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION