445C23G25M00000 by cts corporation
Image is representational - see mfr. specs
445C23G25M00000
CTS Corporation
SMD Crystal - 25MHz ±20ppm - Temp Stability: ±30ppm/°C -20°C to +70°C - 30pF - 40 ohms - Tape&Reel
DESCRIPTION