CB3LV-3I-32M768000 by cts corporation
Image is representational - see mfr. specs
CB3LV-3I-32M768000
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 32.768 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 40mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION
The CB3LV-3I-32M768000 is clock oscillator with dimensions: 0.276" L x 0.197" W x 0.071" H (7.00mm x 5.00mm x 1.80mm).