MXO45T-3C-32.0000 by cts corporation
Image is representational - see mfr. specs
MXO45T-3C-32.0000
CTS Corporation
Oscillator XO 32MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tray
RoHS Compliant
Tray Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: MXO45T3C320000
Supplier:
CTS Corporation
Part No:
MXO45T-3C-32.0000
COO:
TW
ECCN:
EAR99
50
Package Type:
Tray
Type:
Crystal Oscillator
Mounting:
Through Hole
Supplier Package:
Metal DIP
Pin Count:
4
Load Capacitance:
50 pF
Operating Temperature:
-20 to 70 °C