DIF065SIC030 by diotec semiconductors
Image is representational - see mfr. specs
DIF065SIC030
Diotec Semiconductors
SiC MOSFET - TO-247-4L - N - 105A - 650V - 30mΩ - 175°C
RoHS Compliant
Tube Packaging
Accessories
DESCRIPTION