BK1/S506-2.5-R by eaton electronics / bussmann
Image is representational - see mfr. specs
BK1/S506-2.5-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Slow Blow Acting 2.5A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bag
DESCRIPTION