1812CMF-101X-04
FastronCommon Mode Filter Chip Inductor - 100uH - 150mA - DCR: 2.0Ω
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Common Mode Filter Chip Inductor - 100uH - 150mA - DCR: 2.0Ω