70U1G032S104U by honeywell
Image is representational - see mfr. specs
70U1G032S104U
Honeywell
Potentiometer - Single (Conductive Plastic) - Plain 0.250" (6.35mm) Long - 1/2" Shaft Length - 100K Ohm - ±10%.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION