MRP-34M01 by htk honda
Image is representational - see mfr. specs
MRP-34M01
HTK HONDA
Conn Housing M 34 POS 2.6mm Crimp ST Panel Mount
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: MRP34M01
Supplier:
HTK HONDA
Part No:
MRP-34M01
COO:
JP
ECCN:
EAR99
1
Mounting:
Panel Mount
Body Orientation:
Straight
Gender:
M
Number of Contacts:
34
Maximum Voltage Rating:
300 VAC