PS3V-030AF05C by idec corporation
Image is representational - see mfr. specs
PS3V-030AF05C
IDEC Corporation
PS3V Power Supply 30W 5VDC
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION
The PS3V-030AF05C is enclosed AC/DC converter with dimensions: 3.76" L x 1.36" W x 2.70" H (95.5mm x 34.5mm x 68.5mm).