PS5R-SC12 by idec corporation
Image is representational - see mfr. specs
PS5R-SC12
IDEC Corporation
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 2.5A 30W
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: PS5RSC12
Supplier:
IDEC Corporation
Part No:
PS5R-SC12
COO:
TW
ECCN:
EAR99
1
AC Input Voltage:
85 to 264 V
Efficiency:
78(Typ) %
Dimension:
36 x 95 x 108 mm