TO55TOL1-86R6 by irc/tt electronics
Image is representational - see mfr. specs
TO55TOL1-86R6
IRC/TT Electronics
Metal Glaze Resistor - 86.6 Ohm ±1% - 0.25W - ±100ppm/°C - 6.4 x 2.3mm Dia - Axial - Carbon Composite Alternative - Color Bands
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: TO55TOL186R6
Supplier:
IRC/TT Electronics
Part No:
TO55TOL1-86R6
EAR99
1
IN STOCK: 135
Can Ship immediately
Buy all 135 in-stock or the regular minimum order quantity of 250