C201368A-102NHF by itg electronics, inc.
Image is representational - see mfr. specs
C201368A-102NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 1.0mH @ 10kHz - 11A - DCR: 8.5 mohms
DESCRIPTION