C201368A-222NHF by itg electronics, inc.
Image is representational - see mfr. specs
C201368A-222NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 2.2mH @ 10kHz - 7.5A - DCR: 0.018 ohms
DESCRIPTION