D7580ZOV231RA460 by maida/songtian
D7580ZOV231RA460
Maida/Songtian
MOV - High Energy, 40mm, 230VAC, 40000A Imax (aka 01-1802)
RoHS Compliant
BULK Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: D7580ZOV231RA460
Supplier:
Maida/Songtian
Part No:
D7580ZOV231RA460
COO:
CN
96
Package Type:
BULK
Varistor Voltage:
326 V to 397 V