PK-16N04WA-24Q by mallory sonalert
PK-16N04WA-24Q
Mallory Sonalert
Audio 20VDC 28VDC 35mA 24VDC 85dBA 300Hz to 500Hz Wire Lead Flange Mount
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION