SC250DPR by mallory sonalert
SC250DPR
Mallory Sonalert
Audio 60VAC 250VAC 62dBA 1500Hz to 2500Hz Screw Panel Mount
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION