PSD-15B-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
PSD-15B-12
MEAN WELL
15W DC to DC Single Output Switching Power Supply
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: PSD15B12
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
PSD-15B-12
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
94 x 49 x 25 mm
Mounting:
Screw
Input Voltage:
36 V