PSD-15C-24
MEAN WELL15W DC to DC Single Output Switching Power Supply
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
15W DC to DC Single Output Switching Power Supply
Search Keywords: PSD15C24
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
PSD-15C-24
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Mounting:
Screw
Family:
PSD-15C-24
Input Voltage:
72 V
Number of Outputs:
1
Dimension:
94 x 49 x 25 mm