RSDH-150-12
MEAN WELLDC-DC Power Supply - 150W - Vout: 12VDC - Vin: 250 to 1500VDC - Enclosed
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
DC-DC Power Supply - 150W - Vout: 12VDC - Vin: 250 to 1500VDC - Enclosed