RSDH-150-32 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
RSDH-150-32
MEAN WELL
DC-DC Power Supply - 150W - Vout: 32VDC - Vin: 250 to 1500VDC - Enclosed
DESCRIPTION