RSDH-300-32 by mean well
RSDH-300-32
MEAN WELL
DC-DC Power Supply - 300W - Vout: 32VDC - Vin: 250 to 1500VDC - Enclosed
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION