RSP-2400-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
RSP-2400-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@166.7A - 2000.4W
DESCRIPTION
Search Keywords: RSP240012
Part No:
RSP-2400-12
COO:
TW
AC Input Voltage:
180 to 264 V
Dimension:
278 x 177.8 x 63.5 mm
DC Input Voltage:
254 to 370 V