SCW05C-15 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCW05C-15
MEAN WELL
Module DC-DC 1-OUT 15V 0.4A 6W 8-Pin
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: SCW05C15
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
SCW05C-15
COO:
TW
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm