SCW08A-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCW08A-12
MEAN WELL
Module DC-DC 1-OUT 12V 0.67A 8W 8-Pin
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: SCW08A12
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
SCW08A-12
COO:
Tw
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm