SCW08B-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCW08B-12
MEAN WELL
Module DC-DC 1-OUT 12V 0.67A 8W 8-Pin
DESCRIPTION
Search Keywords: SCW08B12
Part No:
SCW08B-12
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm