SCW08C-15 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCW08C-15
MEAN WELL
Module DC-DC 1-OUT 15V 0.533A 8W 8-Pin
DESCRIPTION
Search Keywords: SCW08C15
Part No:
SCW08C-15
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm